İnternet Cafeciler Yardımlaşma Forumu

İnternet Cafeciler Yardımlaşma Forumu (https://www.cafeciler.net/.php)
-   Teşekkürüm Var (https://www.cafeciler.net/tesekkurum-var-46.html)
-   -   Enpara'ya Teşekkürler (https://www.cafeciler.net/tesekkurum-var-46/enparaya-tesekkurler-306.html)

Sanalyus 21 Haziran 2018 12:42

Enpara'ya Teşekkürler
 
Enpara ilk çıktığı günden bu güne kullanıyorum. Çok fazla para transferi yaptım. EFT ücreti olmaması ticaret yapanlar için en büyük avantaj.

Döviz konusunda da diğer bankalara göre makas aralığı oldukça düşük. Bu yüzden Enpara'ya teşekkür ediyorum. 3 ay önce de Enpara Kredi Kartını aldım. İlk önce 750 TL limit açtılar şimdi 1.000 TL'ye yükselttiler. Ben 2.000 TL verirler diye düşünüyordum ama olmadı.

Enpara hakkında sorularınız varsa cevaplayabilirim.

admin 21 Haziran 2018 13:18

bir koyu enpara'lı olarak üstüne tanımam :) çok çok iyiler.

admin 30 Mart 2019 22:27

Her ay 3 harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirin!
 
https://internetsubesi.qnbfinansbank...-x-141-px2.png


30 Haziran 2019'a kadar Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL'ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?


Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com müşterisi olmanız,
Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,
30 Haziran 2019'a kadar her bir ekstre döneminde ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 3.000 TL'ye kadar internet veya cep şubemizi kullanarak taksitlendirmeniz yeterli.


Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanya 30 Haziran 2019'a kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı toplamda 3.000 TL'ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz.


Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan ‘Kredi Kartı > Güncel dönem borcu’ veya ‘Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme’ adımları kullanılarak yapılabilir.


3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 1.000 TL ile 3.000 TL arasındaki harcamalarınız için de kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 3.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık %2.25 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.


Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği diğer harcamalarınızı dilerseniz aylık %2.25 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.


Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.


15 Ağustos 2018 tarihinde Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği’nde yapılan yasal düzenleme gereği kuyum, yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.


50 TL’nin altındaki harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez. Provizyonda bekleyen harcamaların taksitlendirebilmesi için güncel dönem harcamalarına yansıması beklenmelidir.


Ekstre tarihinde yapılan ve aynı gün provizyondan çıkıp o gün kesilen ekstreye yansıyan harcamalar sonradan taksitlendirilemez.


Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


https://i.resimyukle.xyz/MUNBO1.png

MUZAFFER 01 Nisan 2019 14:05

10k benim kkartı ek olarak 30 binde kredi verdi 7binde ek para

Bozkurt 02 Nisan 2019 13:14

peki bu enparaya nasıl para yüklicez atm si filan hiç görmedim illa başka bankada hesapmı olması lazım

BCan 02 Nisan 2019 13:17

Alıntı:

Bozkurt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3570)
peki bu enparaya nasıl para yüklicez atm si filan hiç görmedim illa başka bankada hesapmı olması lazım


QNB Finansbank ATM lerinden yatırabilir ve çekebilirsiniz. Diğer banka ATM lerinde hesaptan para çekme işleminde, aylık / sayı vs ile ilişkili olarak ücret/kesinti söz konusu.

admin 02 Nisan 2019 20:37

hem kredi kartı ve banka kartını kullanıyorum şüphesiz en iyisi diyebilirim. :)

Enpara.com’dan ömür boyu aidatsız kredi kartı!

https://www.qnbfinansbank.enpara.com...edi-karti.aspx

https://www.qnbfinansbank.enpara.com...ikartiurun.jpg


Forum Saati: 12:13. Zaman dilimi GMT +2 olarak ayarlanmıştır.

Forumumuz lisanslı yazılım kullanmaktadır.
Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

“Kim bir iyiliğe aracılık ederse ondan bir hissesi olur." {Nisa, 85.}

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan cafeciler.net Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.