İnternet Cafeciler Yardımlaşma Forumu

İnternet Cafeciler Yardımlaşma Forumu (https://www.cafeciler.net/.php)
-   Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Coin Sistemleri (https://www.cafeciler.net/bitcoin-ethereum-litecoin-ve-coin-sistemleri-16.html)
-   -   Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir (https://www.cafeciler.net/bitcoin-ethereum-litecoin-ve-coin-sistemleri-16/bitcoin-bir-yil-icinde-250000-dolari-bile-gorebilir-1411.html)

dinozor 12/07/2019 13:35

Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir
 
Greenspan: “Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”

https://koinmedya.com/wp-content/upl...nmedya-com.jpg

Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları görebilir. Bu tahminin eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan dile getirdi.


“Bitcoin bir yıl içinde 250.000 doları bile görebilir”
eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, Chepicap’e konuştu. Greenspan, röportajda Facebook’un kripto sektörüne adım atması, altcoin sezonunun ne zaman olacağı gibi konulara değindi. Ayrıca Bitcoin’in bir yıl içinde 250.000 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Bitcoin (BTC), 13.000 doların üzerine çıkarak yeniden zirveyi test etmeye çalıştı. Ancak daha sonra geriledi ve şu an 12.300 doların üzerinde bulunuyor. Greenspan’e göre 13 bin dolar sadece potansiyel bir başlangıç. Ona göre Bitcoin yüzde 200’lük parabolik ilerlemesinden güç alarak daha fazla büyümek için yeterli alanı sahiptir. Mati Greenspan, BTC için 250.000 dolar tahminini dile getiriyor.


Bitcoin’in dört rakamlı değerleri geri dönmesi konusunda ise ünlü analist yer şeyin olabileceği görüşündedir. Mati Greenspan şöyle konuşuyor: “Bitcoin ve kripto, genel olarak yüksek riskli varlıklardır. Şunu iyi bilmeliyiz ki her coinin sıfırı görme potansiyeli bulunuyor.”

Çok konuşulan Facebook’un kripto parası konusunda da konuşan analist Mati Greenspan, Libra projesine yönelik şüphelerin anlaşılabilir olduğunu vurguluyor. Özellikle de kullanıcı gizliliği söz konusu olduğunda Facebook’un bulanık geçmişi göz önüne alınıyor.


Ancak yine de Greenspan’e göre buradan çok şey kazanılabilir: “Şüpheci olmak için çok şey var. Ancak potansiyel de çok büyüktür. Topluluğun nabzını tuttum ve insanlar bunun sektör için aşırı boğa etkisi yapacağına inanıyor. Kripto para birimleri için potansiyel bir geçit olacak…”

Altcoin sezonu da sorulan Greenspan, “henüz değil” cevabını verdi. Tabii mevcut piyasada Bitcoin’in zirvelere koşması karşısında altcoinlerin serbest düşüşte olduğunu göz önüne alırsak bu şaşırtıcı bir cevap değildir.


Greenspan şöyle konuştu: “Böyle bir şeyi tahmin edemezsiniz. Altcoin sezonu özel bir zaman dilimidir. Ancak bunun kesin olarak tahmin edilebileceğini düşünmüyorum. Yaşandığı zaman başladı diyebiliriz.

Kaynak
koinmedya.com


Forum Saati: 23:56. Zaman dilimi GMT +2 olarak ayarlanmıştır.

Forumumuz lisanslı yazılım kullanmaktadır.
Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

“Kim bir iyiliğe aracılık ederse ondan bir hissesi olur." {Nisa, 85.}

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan cafeciler.net Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.