Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19/06/2019   #4
MUZAFFER
Süper Moderatör

MUZAFFER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 77
32 Isparta şubesi
Ticaret Sayısı: (0)
Ticaret Yüzdesi:(%)
Adı geçen: 1 Mesaj
Teşekkürleri: 29
20 mesajına 26 kere teşekkür edildi.
Rep Gücü: 1000
Rep Puanı: 10000
Rep Derecesi : MUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidirMUZAFFER Moderatör adaylığı desteklenmelidir

2el satışı sorunlu olabilir illaki kod düzeyinde bir sorun cıkabilir bir yerde i serisi cpularda bir ton micro kod destegi var xeonlarda bunlar yok

Intel® SSE4.1, Intel® SSE4.2, Intel® AVX2

örken apex sse nin bir versiyonunu istiyor xeon larda calıştıramıyorlardı 771lerde neye göre nasil bir yapısı var bilgim yok..

cekirdek fazlalıgı var pek mantıklı gelmiyor şuan i3 9350KF cpu 4,6ghz tekcekirdek performansını kücümsemek olmaz uygulamalarda fln cok fark ettiriyor..

şimdi r5 2600 topladım geldim test etmedim ama i7 2600 den cevirdik fark bariz bir fark gördük

pişman olunmayacak seviyede 10 15 sistemi gecmeyin ayrıca gümrük vergisini unutmayın.

almışken nvme soketli anakartları alın
MUZAFFER isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu mesaj için MUZAFFER kullanıcısına teşekkür edenler:
KURS4D (19/06/2019)
Sponsorlu Reklam
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});